Sīkdatņu politika

 

 

Lai uzlabotu klienta pieredzi, apmeklējot Sabiedrības vietni, mēs izmantojam sīkdatnes – nelielas teksta informācijas fragmentus, kas tiek automātiski izveidoti, pārlūkojot vietni un tiek saglabāti klienta datorā vai citā gala ierīcē. Sīkdatņu apkopotā informācija ļauj nodrošināt klientam ērtāku pārlūkošanu, sniegt pievilcīgus piedāvājumus un uzzināt vairāk par vietnes lietotāju uzvedību, analizēt tendences un pilnveidot gan vietni un pakalpojumu, gan Sabiedrības sniegtos pakalpojumus. .

_

Izmantojot vietni, klients piekrīt Uzņēmuma sīkdatņu politikai un var izvēlēties, vai pieņemt sīkdatnes. Nepiekrītot sīkfailu saglabāšanai jūsu datorā vai citā gala ierīcē, jūs varat mainīt interneta pārlūkprogrammas iestatījumus un atspējot visus sīkfailus vai arī iespējot/atspējot tos pa vienam. Tomēr, lūdzu, ņemiet vērā, ka dažos gadījumos tas var palēnināt jūsu interneta pārlūkošanas ātrumu, ierobežot noteiktu vietņu funkcionalitāti vai bloķēt piekļuvi vietnei. Plašāka informācija ir pieejama vietnē

allaboutCookies.org

vai

 www.google.com/privacy_ads.html.

 

Ar sīkdatnēm savākto informāciju mēs izmantojam šādiem mērķiem:

1. Par funkcionālo sīkdatņu izmantošanu un pakalpojumu sniegšanu. Sīkdatnes ir būtiskas mūsu vietnes un elektronisko pakalpojumu darbībai un nodrošina vienmērīgu lietotāja pieredzi. Piemēram, ja lietotājs to vēlas, viņam nav jāievada savs vārds, uzvārds, parole vai citi dati ikreiz, kad viņš pieslēdzas.

2. Pakalpojumu attīstībai. Uzraugot sīkdatņu izmantošanu, mēs varam uzlabot mūsu vietnes un elektronisko pakalpojumu veiktspēju. Mēs saņemam informāciju, piemēram, kuras mūsu vietnes daļas ir vispopulārākās, kurām vietnēm lietotāji pieslēdzas no mūsu vietnes, no kurām vietnēm viņi izveido savienojumu ar mūsu vietni un cik ilgu laiku lietotāji pavada mūsu vietnē.

3. Lietošanas analīzei. Uzņēmums izmanto sīkdatnes, lai apkopotu statistikas datus par mūsu vietņu apmeklētāju skaitu un elektronisko pakalpojumu izmantošanu un novērtētu reklāmas efektivitāti. Uzņēmums var ievākt informāciju, piemēram, no e-pastiem, kas nosūtīti mārketinga nolūkos. vēstules un biļetenus, lai noskaidrotu, vai e-pasts e-pasta ziņojumi tika atvērti un vai tie mudināja lietotājus veikt kādas darbības, piemēram, vai lietotājs noklikšķināja uz e-pasta. vēstulē norādītā saite uz mūsu vietni.

4. Mērķtiecīgam mārketingam. Izmantojot sīkdatnes, Sabiedrība var vākt informāciju, lai nodrošinātu reklāmu vai saturu konkrētai pārlūkprogrammai, veidojot dažādas mērķa grupas.