Apie%20mus%20nuotraukos%203%20nuotraukos.png

AS LYTAGRA un AB LYTAGRA DARBĪBAS VĒSTURE

AS LYTAGRA ir AB LYTAGRA meitas uzņēmums Latvijā.

Pirms vairāk nekā septiņdesmit gadiem Lietuvā tika nodibināts AB LYTAGRA priekštecis - lauksaimniecības apgādes uzņēmums "Žemtiekimas". Tā mērķis bija nodrošināt Lietuvas lauksaimniecības sektoru ar nepieciešamo aprīkojumu un detaļām.

1991. gadā Pēc Lietuvas neatkarības atgūšanas "Žemtiekimas" tika pārdēvēts par Kauņas Republikas apgādes uzņēmumu, savukārt pēc uzņēmuma privatizācijas 1992. pavasarī akcionāru pilnsapulces laikā tika nolemts uzņēmumam dot nosaukumu AB LYTAGRA. Visā uzņēmuma ilgajā un konsekventajā dibināšanas un pastāvēšanas laikā uzņēmuma galvenā darbības joma ir palikusi nemainīga - nodrošināt laukstrādniekus ar nepieciešamo lauksaimniecības aprīkojumu un detaļām.

AB galvenais birojs atrodas Kauņā, Ateities pl. 50. Uzņēmuma teritorija Kauņā aizņem 16 ha, tajā ietilpst dažādu preču un pakalpojumu grupu nodaļas! Sīkāka informācijai lūdzu skatīt un spiežot te… https://lytagra.lt/apie-mus

AS „Lytagra” galvenie darbības veidi ir: Lauksaimniecības un citu uzņēmumu nodrošināšana ar materiāltehniskajiem resursiem, Horsch tehnikas un citu mūsu pārstāvēto zīmolu tehnikas tirdzniecība un servisa nodrošināšana; Visu veidu vairumtirdzniecība un mazumtirdzniecība un Metāla tirdzniecība; Sīkāka informācijai lūdzu skatīt un spiežot te… https://lytagra.lv/par-kompaniju/

AB LYTAGRA un AS LYTAGRA ŠODIEN

Šobrīd AB LYTAGRA ir 6 uzņēmumu, tajā skaitā 2 lauksaimniecības uzņēmumu, apvienojoša grupa ar 26 filiālēm Lietuvā un Latvijā. AB LYTAGRA ir viens no lielākajiem uzņēmumiem Lietuvā. Uzņēmuma filiālēs tiek veikta jaunas lauksaimniecības tehnikas mazumtirdzniecība, lauksaimniecības tehnikas rezerves daļas, tiek sniegti lauksaimniecības tehnikas servisa pakalpojumi, atvērtas lauksaimniecības tehnikas ekspozīcijas, nodarbināti lauksaimniecības tehnikas reģionālie vadītāji. Tādā veidā uzņēmums cenšas būt pēc iespējas tuvāk saviem klientiem, zemniekiem, zemniekiem un lauksaimniecības uzņēmumiem, un sniegt tiem visus savus pakalpojumus pēc iespējas ātrāk.

Lai gan AB LYTAGRA uzņēmumu grupas darbība vēsturiski ir vērsta uz lauksaimniecību, uzņēmuma filiālēs sev ko noderīgu var iegādāties katrs, sākot no zemniekiem līdz celtniekiem. Papildus lauksaimniecības tehnikai AB LYTAGRA filiāles piedāvā plašu metāla izstrādājumu, cauruļu, būvmateriālu, instrumentu, santehnikas, elektropreču, auto detaļu, preču biškopjiem, preces mājas mājdzīvniekiem un ņemot vērā vajadzības klientiem, preču klāsts tiek pastāvīgi paplašināts.


Mēs pārstāvam slavenus ražotājus
Šodien AB un AS LYTAGRA uzņēmumu grupa piedāvā kompleksus pakalpojumus lauksaimniecībai, apvienojot lauksaimniecības tehniku, servisu, rezerves daļu piegādi, modernizācijas, automatizācijas un robotizācijas risinājumus saimniecībām.
AB LYTAGRA pārstāv pasaulē pazīstamus ražotājus - "NEW HOLLAND", "AMAZONE", "KRONE", "JCB", "LELY", "OVERUM".
AS LYTAGRA pārstāv pasaulē pazīstamus ražotājus – " HORSCH", "OVERUM", "ALLIANCE", "STALTECH" un daudzus citus, tāpēc var piedāvāt daudz modernas un efektīvas mūsdienīgas iekārtas. Klientiem tiek piedāvāts arī plašs lauksaimniecības tehnikas rezerves daļu klāsts.

NĀKOTNES VĪZIJA UN ATTĪSTĪBA

AB "Lytagra" grupa pastāvīgi aug, paplašinot preču un pakalpojumu klāstu.
2020. gadā pavasarī Raseiņos durvis vēra jauna 3300 kv.m., liela jau divdesmit otrā LYTAGRA filiāle Lietuvā.
2017. gadā Kauņā tika atklāts viens no lielākajiem tirdzniecības centriem Lietuvā - 5100 kvadrātmetru platībā - lauksaimniecības tehnikas un kravas transporta riepu un gumijas izstrādājumu terminālis. Tādā veidā vienuviet var koncentrēt lielu lauksaimniecības un kravas automašīnu riepu sortimentu un uzlabot to piegādi uz visām Lytagros filiālēm. Tāpat uzņēmumu grupa 2017.g iegādājās Okaiņu ŽŪB.
.